Marzenie

14
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
16
Województwo:
lubelskie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

9-letnia Wiktoria z Woli Osińskiej choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka nadal przyjmuje chemię podtrzymującą. Po długich pobytach w szpitalu wreszcie przebywa w domu. Jej marzeniem było posiadanie tabletu i lalek oraz akcesoriów z serii Monster High, jej ulubionej bajki. Marzenie Wiktorii spełniło się podczas Podróży Spełnionych Fantazji, gdy odwiedziliśmy dziewczynkę z wolontariuszami z Kanady.

Wiktoria oczekiwała na przyjazd wolontariuszy już od samego rana. Tak bardzo nie mogła się doczekać, że wyszła na dwór i aż prawie podskoczyła na widok wyczekiwanych gości, którzy z ogromną ilością prezentów wysiedli z busa. Dziewczynka od razu zaprowadziła wszystkich do swojego domu i tam rozpoczęło się szaleństwo otwierania prezentów.

Wiktoria postanowiła zacząć od najmniejszych prezentów, którymi były gadżety i zabawki z jej ulubionej bajki – Monster High. Była zachwycona lalkami z akcesoriami, zestawem torebek, artykułami plastycznymi i innymi rzeczami z Monster High. Każdy przedmiot dokładnie oglądała i każdy prezent bardzo ją cieszył. Od razu planowała, jak i w co chce się bawić lalkami. Jedna z otrzymanych przez Wiktorię lalek była w zestawie z łazienką, a druga z salonem. Wiktoria ma więc wiele możliwości zabawy.

Na sam koniec dziewczynka zostawiła do otworzenia niepozorne pudełko, w którym krył się tablet – jej największe marzenie. Początkowo niepewna czym jest nowe urządzenie, po chwili aż krzyknęła z radości po uświadomieniu sobie, co właśnie dostała. Dziewczynka uściskała wszystkich wolontariuszy i oświadczyła, że nie może się doczekać wieczornego przyjazdu kuzynki, z którą będzie się bawić nowymi prezentami.

Za spełnienie fantazji Wiktorii z całego serca dziękujemy:

  • Firmie Grupa SET za ufundowanie tabletu i upominków
  • Firmie Beta za przekazanie muzycznej torby Monster High, kubka, maskotki oraz artykułów plastycznych
  • Sklepowi Odzieżowemu Buk za przekazanie zestawu plecaczków, torebek i kosmetyczek z Monster High
  • Firmie St. Majewski za przekazanie artykułów plastycznych
  • FHU Gomera za przekazanie lalki Monster High
  • Firmie USA CARS za przekazanie lalki Monster High i akcesoriów

Galeria

  • DSC 0033
  • DSC 0050