Marzenie

Dsc-0554.JPG
Imię dziecka:
Urszula
Wiek:
13
Województwo:
świętokrzyskie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

3 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło  się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Końskich troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Panią Danutę Kucewicz, Prezes Zarządu. Szczególnie ciepło Pani Prezes powitała gości wyjątkowych, czyli dzieci, mówiąc, że na czas spotkania to im właśnie „przekazuje klucze do banku”. Następnie po wspólnych zdjęciach odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie pięcioletniej Uli, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni i  bardzo posuniętą skoliozę. Ula porusza się na wózku inwalidzkim. Nie wie jak to jest przejść kilka kroków, nigdy nie chodziła, nie staje samodzielnie i nie siada. Na widok zestawów ulubionych kucyków Pony, szczególnie pociągu, dziewczynka otworzyła szeroko oczy a potem mocno przytulała ukochane figurki. Jeszcze większą, o ile to w ogóle możliwe, radość sprawił Uli kolejny prezent – wymarzony laptop. Rozwinięta intelektualnie ponad wiek Ula marzyła o swoim własnym „oknie na świat”.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku, którzy przekazali dzieciom dodatkowe prezenty także od siebie. Pan Burmistrz również przekazał dzieciom upominki. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił słodki poczęstunek. To były wyjątkowe chwile dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Uli dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Końskich.

Burmistrzowi Urzędu Miasta i Gminy w Końskich dziękujemy za upominki przekazane dzieciom.

Cukierni Duet z Końskich dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0010.JPG
  • DSC 0014.JPG
  • DSC 0039.JPG
  • DSC 0094.JPG