Marzenie

1
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
25
Województwo:
lubelskie

Sensor ruchu Kinect FANTAZJA SPEŁNIONA

Kuba mieszka w Lublinie i od dwóch lat zmaga się z ostrą białaczką szpikową. Jest pełnoletni, więc w momencie ukończenia osiemnastego roku życia musiał przenieść się na dalsze leczenie do szpitala dla dorosłych. W chwili obecnej chłopiec oczekuje na przeszczep szpiku, jednak nadal nie znalazł się dawca. Kuba zachowuje pozytywne nastawienie i stara się wypełniać swój czas różnymi zajęciami. Najbardziej lubi grać na swojej konsoli. Marzeniem Kuby było posiadanie sensora ruchu do konsoli Xbox i gier ruchowych. Chłopca odwiedziliśmy podczas Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyli nam wolontariusze z Kanady.

Tego dnia, kiedy mieliśmy Kubę odwiedzić w domu niestety chłopiec akurat trafił nagle do szpitala, więc wolontariusze złożyli mu krótką wizytę w jego szpitalnej sali. Pomimo bardzo wysokiej gorączki, uśmiechał się, a nawet przepraszał, że nie mógł spotkać się z wolontariuszami w bardziej spokojnych warunkach w domu. Kuba oprócz konsoli dostał także ogromną ilość gier. Kuba jest wielkim fanem motoryzacji, a jego ulubioną firmą jest Honda, dlatego jego oczy rozjaśniały na widok gadżetów z logo tej marki. Bardzo ucieszył się ze wszystkich prezentów.

Na koniec wizyty Kuba zaprosił jeszcze raz wszystkich wolontariuszy na ponowne spotkanie w jego domu. Za spełnienie fantazji Kuby z całego serca dziękujemy:

  • Osobom, które wpłaciły 1% na rzecz fundacji za pokrycie kosztów sensora ruchu Kinect do konsoli Xbox oraz gier do konsoli
  • Firmie Electronic Arts za przekazanie gier na konsolę
  • Firmie Grupa Gazet za przekazanie gadżetów z Hondy

Galeria

  • DSC 0062