Marzenie

IMAG0211
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
20
Województwo:
lubuskie

Łóżko, laptop i teleskop FANTAZJA SPEŁNIONA

Dwunastoletni Adam z Gorzowa Wielkopolskiego cierpi na dystrofię mięśniową typu Duchenne'a. Jego największymi marzeniami było otrzymanie laptopa, teleskopu, nowych ubrań oraz wygodnego łóżka z kolorową pościelą. Ze względu na swoją chorobę chłopiec spędza dużo czasu w domu. Adam nie jest w stanie samodzielnie poruszać się, pomimo wszelkich przeciwności losu chłopiec nie przestał marzyć.

Marzenie Adama spełniło się w październikowe popołudnie kiedy Agnieszka z Fundacji w towarzystwie Adama i Rafała odwiedzili królestwo naszego marzyciela. Adam z niecierpliwością od rana wyczekiwał swoich gości, aż w końcu nadeszła ta wspaniała chwila. Goście z niemałymi prezentami dotarli do celu, Adam początkowo nie mógł uwierzyć własnym oczom jak jego goście wnosili wspaniałe pudła i pudełeczka do pokoju.
Po krótkiej chwili przywitania nadszedł czas kiedy Ada z Rafałem zabrali się do montażu łóżka W tym samym czasie Adam z pomocą Agnieszki zabrał się do montowania teleskopu. Chłopiec z wielkim zapałem i wypiekami na policzkach wkręcał śrubki i śrubeczki nie mógł się doczekać kiedy będzie mógł spojrzeć przez swój wymarzony teleskop, który będzie jego pomocną dłonią. Za pomocą tego urządzenia Adam będzie mógł się przenosić w miejsca dla niego trudno dostępne. Uśmiech z twarzy chłopca nie schodził podczas naszej całej wizyty. Oprócz wymarzonego sprzętu astronomicznego, łóżka, Adam otrzymał wspaniały laptop, który będzie mógł wszędzie ze sobą zabierać. Wśród tylu wspaniałych rzeczy Adam wcześniej otrzymał także gry, których jest zagorzałym fanem wypełniają one jego czas, którego ma tak wiele.
Tej nocy Adam nie tylko będzie mógł wpatrywać się w gwiazdy, ale będzie mógł wygodnie spać i śnić o swoich fantazjach w pięknej nowej pościeli i w wygodnym łóżku. Nasza wizyta dobiegała ku końcowi kiedy Adam otrzymał kolejna niespodziankę przygotowaną przez swoich gości, bon na zakupy, który będzie mógł przeznaczyć na zakup nowych ubrań. Tego popołudnia spełniły się najskrytsze marzenia chłopca, a wrażenia z tego dnia zostaną na zawsze z Adamem w jego pamięci.

Za podarowanie tych wspaniałych chwil i przeżyć gorące podziękowania kierujemy firmom i osobom prywatnym. Szczególne podziękowania kierujemy Panu Rafałowi Małek i Panu Adamowi głównym inicjatorom marzenia Adama, firmie APR Gryf S.C. oraz Braciom Zybertza zakup materaca i użyczenie samochodu - busa do przewozu łóżka. Z całego serca dziękujemy firmie Nike Poland Sp. z o. o za przekazanie odzieży sportowej naszemu marzycielowi. Za przekazanie gier na Playstation2 dziękujemy Pani Paulinie Chojnackiej. Gorące podziękowania przekazujemy także Nieformalnej grupie żony św. Mikołaja "Merry Christmas", która wspiera działania Fundacji poprzez pozyskiwanie sponsorów na realizację fantazji naszych Podopiecznych.

Galeria

  • 4001
  • 4004
  • 4011
  • 4013
  • 4030
  • 4037
  • 4049