Marzenie

IMAG0211
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
20
Województwo:
lubuskie

Ubrania FANTAZJA SPEŁNIONA

Dwunastoletni Adam z Gorzowa Wielkopolskiego cierpi na dystrofię mięśniową typu Duchenne'a. Jego największe marzenia to laptop, teleskop, nowe ubrania i łóżko z pościelą. Realizację marzenia postanowiliśmy podzielić na dwie części, ze względu na to, że sponsor, który postanowił ufundować laptopa, teleskop i łóżko nie znał jeszcze terminu dostarczenia rzeczy. A ze względu na jesień i zbliżającą się zimę Adam najbardziej potrzebował nowych ubrań. Dokonaliśmy zakupu w Warszawie i zawieźliśmy je do chłopca. Radości było co nie miara. Udało nam się utrafić w gust i rozmiar. Adam był zaskoczony widokiem dwóch ogromnych toreb, po brzegi wypełnionych ubraniami dla niego. 

Za realizację tej fantazji z całego serca dziękujemy Mecenasowi Fundacji, Towarzystwu Ubezpieczeń HDI Asekuracja. Po raz kolejny mogliśmy pomóc dzięki środkom przekazywanym przez Państwa. Dziękujemy! Pani Justynie Kwiecińskiej z Hotelu Agat Villa w Bydgoszczy orazPracownikom Hotelu Novotel Poznań Malta dziękujemy za przekazanie pościeli dla Adama. Dziękujemy również firmie Callida Sp. z o.o. za przekazanie dla chłopca sportowej kurtki. Z całego serca dziękujemy naszemu wieloletniemu przyjacielowi firmie Nike Poland za przekazanie markowej odzieży naszemu marzycielowi. Dziękujemy za Waszą wspaniałomyślność!

Odwiedziny u Adama były kolejnym "przystankiem" w naszej Podróży Spełnionych Marzeń, podczas której odwiedziliśmy dziesięcioro dzieci oraz złożyliśmy wizytę u dzieci przebywających w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy oraz w Szpitalu Uniwersyteckim im. Dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Gorące podziękowania kierujemy do Autoryzowanego Dealera VW "Sobkol" Sp. z o.o. za użyczenie Fundacji samochodu VW Transporter, którym mogliśmy podróżować i przewieźć ogromną ilość prezentów. Dziękujemy wszystkim sponsorom i przyjaciołom Fundacji, którzy sprawili, że "Podróż Spełnionych Marzeń" była możliwa do zrealizowania.

Sponsorzy

Galeria

  • Dsc03542
  • Dsc03545
  • Dsc03547
  • Dsc03554