Marzenie

Webcam-toy-foto49
Imię dziecka:
Dorota
Wiek:
23
Województwo:
śląskie

Prostownica i suszarką do włosów FANTAZJA SPEŁNIONA

17-letnia Dorota z Rybnika zmaga się z bardzo ciężką wadą serca. Jej wielkim marzeniem było otrzymanie akcesoriów i kosmetyków związanych z jej pasją, którą jest fryzjerstwo.

Marzenie Doroty spełniło się podczas listopadowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

Dorota początkowo była bardzo nieśmiała, w końcu niecodziennie pojawia się w jej domu grupa obcych ludzi, obładowanych prezentami. W przełamywaniu nieśmiałości pomogło jak zawsze otwieranie prezentów. Dziewczyna uwielbia fryzjerstwo, jej marzeniem jest posiadanie własnego zakładu fryzjerskiego. Na razie uczy się na praktykach w zakładzie fryzjerskim. Kiedy tylko zobaczyła na torbach, w których były włożone prezenty, nazwę firmy od razu pojawił się na jej twarzy uśmiech. Następnie w asyście wolontariuszek otwierała ostrożnie każdy prezent. Stolik przed nią pozwolił zapełniał się szamponami, farbami do włosów, szczotkami oraz toną innych niezbędnych w salonie fryzjerskim akcesoriów. Na sam koniec nie było już miejsca na stoliku, a uśmiech Doroty jasniała blaskiem. Najbardziej ucieszyła ją suszarka i prostownica, ale dziewczyna doceniła wszystkie podarunki, które dostała.

Dorota była bardzo zadowolona nie tylko z otrzymanych prezentów, ale także z naszej wizyty ponieważ miała także okazję potrenować trochę swoje zdolności fryzjerskie na włosach wolontariuszek. Aż cztery z nich opuściły dom Doroty z nowymi fryzurami, która tak im przypadły do gustu, że z żalem rozplatały włosy wieczorem.

Za spełnienie marzenia Doroty z całego serca dziękujemy:

  • Firmie Beliso dziękujemy za podarowanie przeogromnej ilości sprzętu i akcesoriów fryzjerskich.
  • Anonimowemu Sponsorowi dziękujemy za ufundowanie kosmetyków do pielęgnacji ciała oraz trymera

Dziękujemy za wniesienie tak dużej radości w życie dziewczyny.

Galeria

  • DSC02114
  • DSC02117
  • DSC02120