Marzenie

112
Imię dziecka:
Joanna
Wiek:
14
Województwo:
mazowieckie

Kucyki Pony FANTAZJA SPEŁNIONA

Sześcioletnia Asia z miejscowości Michałów – Reginów w woj. mazowieckim zmaga się z chłoniako białaczką T-limfoblastyczną. Guz w śródpiersiu uciskał serduszko i płuca dziewczynki, co wywołuje duszności. Asia poddawana jest chemioterapii. Przed nią minimum dwa lata leczenia.

Asia uwielbia bawić się kucykami Pony. Chciałaby mieć wszystkie figurki jakie można kupić. Koniki to jej ulubione zabawki, jednak dziewczynka ma dobre serce i bawi się nimi razem ze swoją 3 – letnią siostrą Kamilką.

Radość dziewczynki była przeogromna, kiedy zobaczyła tak wiele zapakowanych prezentów. Jakby gwiazdka w tym roku przyszła wcześniej.  Szybko rozpakowała wszystkie prezenty i nie mogła uwierzyć, że spełniło się jej największe marzenie... dostała tak dużo zestawów i figurek. Cieszyła się z każdej rzeczy jednak najbardziej spodobał jej się chyba konik pony ze skrzydłami.

Za tak wiele pozytywnych emocji, radości i okrzyków zachwytu dziękujemy sponsorom tego marzenia.

A wszystko to było możliwe dzięki funduszom zebranym na pikniku charytatywnym zorganizowanym dzięki właścicielom prywatnego ząbkowskiego przedszkola "Przystań Elfów”. W trakcie pikniku dochód ze wszystkich atrakcji był przeznaczony m.in. na marzenie Asi. Pani Diana Małecka osobiście wręczyła prezenty.

Asia dostała również prezenty zakupione przez dzieci oraz wychowawczynię  klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 14 w Warszawie, przy ul. Bachmackiej.

Z całego serca dziękujemy wszystkim mieszkańcom Ząbek, którzy wzięli udział w pikniku i dorzucili swoją cegiełkę do spełnienia marzeń.

Dziękujemy również Urzędowi Miasta Ząbki, który objął imprezę swoim patronatem, dzięki czemu udało nam się przeprowadzić tak dużą akcję i uszczęśliwić Asię.

Galeria

  • DSC 0227
  • DSC 0228
  • DSC 0248