Marzenie

112
Imię dziecka:
Joanna
Wiek:
14
Województwo:
mazowieckie

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Siedmioletnia Asia z Michałowa-Reginowa w woj. mazowieckim zmaga się z chłoniako-bialaczką.  Choroba została zdiagnozowana na początku 2013 roku. Dziewczynka miała guza w piersi, który uciskał płuca oraz serce, co powodowało duszności. Obecnie dziewczynka jest na chemii podtrzymującej.

Marzeniem Asi był tablet. Dzięki niemu czas spędzony w domu i szpitalu będzie szybciej mijał. Fantazję udało się spełnić dzięki Centrum Handlowemu Arkadia, które z okazji Świąt Bożego Narodzenia przekazało 7 kart podarunkowych o wartości 1500 zł każda.

Asia razem z rodzicami oraz przedstawicielką fundacji udała się na zakupy do Arkadii. Dzięki uprzejmości marketu Saturn udało jej się wybrać tablet wraz z etui oraz przedłużoną gwarancją.

Asia bardzo cieszyła się z tabletu. Uśmiech nie schodził z jej buzi. Do końca zakupów nie chciała nikomu dać do potrzymania reklamówki, w której znajdował się nowy sprzęt.

Po wizycie w Saturnie kolejne kilkadziesiąt minut Asia spędziła w H&M wybierając kolorowe ubrania – legginsy, sukienki, t-shirty, bluzy.  Najwięcej czasu zajęło jej wybranie sukienki, którą miała założyć za kilka dni na urodziny. Te zakupy były wspaniałym urodzinowym prezentem. Ostatnim miejsce zakupów był Smyk. Tutaj Asia wybrała ulubione zabawki – lalkę Barbie, klocki Lego oraz grę planszową.

Serdecznie dziękujemy Centrum Handlowemu Arkadia, a szczególnie Panu Anthonemu Vesinowi, dyrektorowi Centrum za pomoc w spełnieniu marzeń Asi. Dzięki Państwa pomocy możemy podarować uśmiech dla chorych dzieci. Podziękowania składamy również dla marketu Saturn za obniżenie cen dla Asi.

Galeria

  • SAM 6452
  • SAM 6459
  • SAM 6463
  • SAM 6466
  • SAM 6472