Marzenie

12120180
Imię dziecka:
Nikodem
Wiek:
10
Województwo:
dolnośląskie

Zabawki z serii Auta i Tomek i Przyjaciele FANTAZJA SPEŁNIONA

Nikodem urodził się ze złożoną wadą serca pod postacią dwuujściowej prawej komory, przełożenia wielkich naczyń, ma ubytki międzykomorowe i międzyprzedsionkowe, zwężenie zastawki tętnicy płucnej, hipoplastyczną lewą komorę z małą zastawką mitralną. W wieku 3 miesięcy przeszedł ciężką operację a przed nim leczenie do końca życia.

Jak każdy mały chłopiec Nikodem uwielbia bohaterów z bajek Auta i Tomek i przyjaciele. Podczas kolejnych infekcji, gdy nie może wyjść na dwór godzinami przegląda książeczki o Tomku i Zygzaku, ogląda wciąż te same bajki i bawi się kolejką i autkami – ulubionymi przyjaciółmi. Bardzo chciał dostać zjeżdżalnię dla autek, garaż lub inne zabawki z ulubionych serii.

Kiedy do Nikodema dotarł prezent przygotowany specjalnie dla niego dzięki wsparciu naszych sponsorów, chłopiec nie ukrywał swojej radości. Nowe samochodziki i akcesoria do zabawy nimi były ogromną, wspaniałą niespodzianką, dzięki której będzie mógł zapomnieć o swojej walce z chorobą, którą toczy na co dzień.

Za spełnienie marzenia Nikodema serdecznie dziękujemy Serivier Polska Sp. z o.o., firmie Toyota oraz Centrum Medycznemu Damiana.