Marzenie

LOK 7211
Imię dziecka:
Maciej
Wiek:
13
Województwo:
małopolskie

Tablet edukacyjny FANTAZJA SPEŁNIONA

17 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Gorlicach pięcioro chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem i powitaniem przybyłych gości przez Pana Jerzego Jemiołę, Prezesa Zarządu. Następnie rozpoczęło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie pięcioletniego Macieja, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Chłopiec porusza się na wózku. Pomimo niepełnosprawności Maciek jest pogodnym i wesołym dzieckiem. Chłopiec otrzymał wymarzony tablet i całą górę zabawek: figurki dinozaurów, tor samochodowy Zygzak McQueen i samochody z tej bajki. Rozpakowując kolejne prezenty Maciek śmiał się cudownie zarażając swoją radością wszystkich zgromadzonych.

Wszystkie dzieci dostały również zaproszenia na Pierwszy Małopolski Festiwal Iluzji.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze za sprawą Pana Prezesa, który nawiązał z dziećmi wyjątkowy kontakt, pracowników Banku i zaproszonych gości. Rozdawania prezentów dopełnił pyszny słodki poczęstunek, w którym uczestniczyli wszyscy. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca. Po poczęstunku dzieci miały okazję zwiedzić Bank. Były zachwycone.

Za spełnienie marzenia Maćka dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Gorlicach.

Cukierni Italia z Gorlic dziękujemy za pyszny, słodki poczęstunek.

Hotelowi Perła Południa z miejscowości Rytro dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0015.JPG
  • DSC 0050.JPG
  • DSC 0059.JPG
  • DSC 0237.JPG
  • DSC 0239.JPG