Marzenie

Snapshot-20130514-39.JPG
Imię dziecka:
Patryk
Wiek:
22
Województwo:
pomorskie

Pies rasy Shi Tzu FANTAZJA SPEŁNIONA

15-letni Patryk z Gdyni zmaga się z rakiem nosogardła. Chłopiec spędził bardzo dużo czasu w szpitalu, a teraz wreszcie może cieszyć się normalnym życiem poza szpitalną rzeczywistością.

Wolontariuszki z Kanady, które towarzyszyły Fundacji w Podróży Spełnionych Fantazji, miały okazję widzieć wielką radość chłopca na widok swojego marzenia, które wreszcie się spełniło. Patryk marzył o małym szczeniaczku rasy shih-tzu. Podczas pobytów w szpitalu chłopiec tęsknił za domem, ale także za tym, żeby czekał w nim na niego mały czworonożny przyjaciel. Wolontariuszki postanowiły zrobić mały żart Patrykowi i początkowo udawały, że nie udało się znaleźć sponsora na pieska, więc mają ze sobą tylko akcesoria i w zastępstwie żywego, pluszowego pieska. Dopiero po dłuższej chwili, na światło dzienne został wydobyty prześliczny malutki szczeniak, skrycie ukrywany pod jedną z kurtek. Patryk nie mógł uwierzyć, a piesek od razu wtulił się w niego i smacznie zaczął drzemać. Chłopiec już od kilku dni miał wybrane imię dla swojego przyszłego zwierzaka – Kropek.

Pojawienie się nowego domownika było wielkim przeżyciem i radością dla całej rodziny. Mama Patryka, aż popłakała się ze wzruszenia. Patryk natomiast siedział radosny ze swoim nowym Przyjacielem i już planował długie wspólne spacery.

Za spełnienie fantazji Patryka z całego serca dziękujemy

  • Firmie OBI Centrala Systemowa Sp.  z o.o. za ufundowanie pieska oraz karmy dla niego
  • Hodowli Puchate i Gładkie z Gdańska za udzielanie rabatu na zakup pieska
  • Firmie Sklep Zoologiczny Nasze Zoo z Karkowa za przekazanie akcesoriów niezbędnych do pielęgnacji pieska

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0009
  • DSC 0016
  • DSC 0026
  • DSC 1051