Marzenie

Milosz Pogulajewski (10 l.)
Imię dziecka:
Miłosz
Wiek:
10
Województwo:
mazowieckie

Konsola PS Vita z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

10-letni Miłosz z Wielodroża w woj. mazowieckim dzielnie walczy z bardzo silnym nowotworem. U chłopca wykryto chłoniaki nieziarnicze rozlane już w IV stopniu. Miłosz ma zajęty szpik i ośrodkowy układ nerwowy, jednak nie poddaje się. Chłopiec jest bardzo osłabiony. Kiedy jest w domu na przepustce ze szpitala, większość czasu spędza w łóżku. Miłosz chciałby móc pooglądać swoje ulubione programy i grać na konsoli, której tajniki poznał w szpitalu. Jego największym marzeniem był telewizor, konsola PS3 i gry do PS3.

Gra na konsoli będzie nie tylko wspaniałą rozrywką i zapomnieniem o chorobie, ale także doskonałą rehabilitacją po długotrwałej hospitalizacji. Gdy chłopiec nie będzie w stanie grać ulubione programy na własnym telewizorze z pewnością przyniosą ukojenie.

Chłopiec był bardzo osłabiony, więc nasza wizyta nie trwała długo. Miłosz bardzo ucieszył się z wymarzonego sprzętu i obdarzył wszystkich przepięknym uśmiechem. Z radości Miłosza nie tylko cieszyliśmy się my, ale przede wszystkim jego rodzice, którzy od tygodni nie widzieli Miłosza uśmiechniętego.

Sponsorem marzenia Miłosza o konsoli PS była Pani Marzenna Mazurek dyrektor Przedszkola „Przystań Elfów”.

Za ufundowanie telewizora oraz gier do PS3 jak również toru Hot Wheels z samochodami dziękujemy Panu Dariuszowi Rosińskiemu.

Wszystkim darczyńcom z całego serca dziękujemy, bez Was wniesienie tak wielkiej radości w życie Miłoszka i jego rodziców nie byłoby możliwe. 

Sponsorzy

Galeria

 • IGP3321
 • IGP3330
 • IGP3332
 • IGP3335
 • IGP3339
 • IGP3344