Marzenie

Paulinka Wachhauzen (18 lat) - zdjecie
Imię dziecka:
Paulina
Wiek:
33
Województwo:
mazowieckie

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Paulina z Góry Kalwarii walczy z chorobą organiczną serca i zespołem Downa. Dziewczyna od urodzenia zmaga się z problemami zdrowotnymi, obecnie dodatkowo doszły kłopoty z nerkami i wątrobą. Dzięki eksperymentalnym lekom na serce, dziewczyna jest w stanie chodzić i nie męczy się tak bardzo, ale leczenie ma bardzo duże skutki uboczne. Po lekach Paulinie wysiadają nerki, wątroba, płuca… Mimo ciężkiej choroby dziewczyna nigdy nie narzeka. Mówi, że bez leczenia nie mogłaby już robić nic, dlatego cieszy się każdą chwilą.

Paulina czekała na gości już na klatce schodowej. Była ubrana w sukienkę wyjściową, specjalnie wystrojona na przyjazd fundacji i wolontariuszy. Obie z mamą bardzo cieszyły się z wizyty fundacji i wolontariuszy. Największym marzeniem Pauliny był laptop z akcesoriami, o którym marzyła już od lat. Nowy sprzęt pozwoli jej choć na chwilę zapomnieć o smutnej rzeczywistości.  Bardzo się cieszyła ze wszystkich prezentów – laptopa, torby oraz gry komputerowej. Każdy otwierała z wypiekami na twarzy. Sam komputer będzie jej oknem na świat, torba zapewni możliwość zabrania laptopa do szpitala, a gra zapewni atrakcje na najbliższy czas.

Paulina jest bardzo radosną osobą, która szybko złapała ze wszystkimi bezpośredni kontakt. Na przyjazd gości wraz z mamą zrobiła pyszne ciasto, które wszystkim smakowało. W podziękowaniu chłopcy dokonali w mieszkaniu małych, ale niezbędnych napraw. Mama Pauliny, która niedawno zachorowała na nowotwór, od wielu lat sama wychowywała trójkę małych dzieci. Teraz dwie siostry są na studiach, a Paulina jest miłością całej rodziny.

Wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Pauliny z całego serca dziękujemy,
a w szczególności:

  • Państwu Annie i Ryszardowi Formela za podarowanie laptopa
  • Firmie Easytouch za udzielenie rabatu na zakup torby
  • Firmie Techland za przekazanie gry komputerowej
  • Osobom prywatnym, które wpłaciły 1% na rzecz podopiecznych fundacji Dziecięca Fantazja

Galeria

  • JFAL July 2013 004
  • JFAL July 2013 013
  • JFAL July 2013 017