Marzenie

DSC 0247
Imię dziecka:
Wiktor
Wiek:
11
Województwo:
warmińsko-mazurskie

Aparat fotograficzny FANTAZJA SPEŁNIONA

10 kwietnia 2013 o godz. 12.00 odbyło się wręczenie prezentów podopiecznym Fundacji Dziecięca Fantazja. Podczas przyjęcia w Banku Spółdzielczym w Mrągowie troje chorych dzieci z regionu otrzymało wymarzone prezenty. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem i serdecznym powitaniem przybyłych gości przez Pana Alfreda Jaworskiego, Prezesa Zarządu. Następnie po wspólnych zdjęciach, w Sali operacyjnej odbyło się wręczanie prezentów.

Tego dnia spełniło się m.in. marzenie jedenastoletniego Wiktora, który choruje na zespół Jouberta - uszkodzenie móżdżku i robaka móżdżku. Chłopiec ma ogromne problemy z poruszaniem się, jego mowa jest niezrozumiała, porozumiewa się za pomocą komputera. Największym marzeniem Wiktora był aparat fotograficzny. Wiktor bardzo się ucieszył z aparatu oraz wspaniałego zdalnie sterowanego czerwonego samochodu marki BMW.

Bank Spółdzielczy w Mrągowie wyasygnował dodatkowo dla każdego uczestnika po 250 zł w formie nagrody. Wszyscy marzyciele otrzymali także od Prezesa Banku torby z gadżetami. 

Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze za sprawą Zarządu i pracowników Banku. Marzyciele byli zachwyceni prezentami, a dorośli bardzo wzruszeni spotkaniem. Rozdawania prezentów dopełnił pyszny słodki poczęstunek. To były miłe chwile, żeby porozmawiać i lepiej się poznać. To był szczęśliwy moment dla wszystkich zebranych, uśmiechów i radości nie było końca.

Za spełnienie marzenia Wiktora dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Mrągowie.

Firmie GATEX dziękujemy za udzielenie dużego rabatu na wypożyczenie samochodu dla pracowników fundacji.

Hotelowi Anek z Mrągowa dziękujemy za udzielenie noclegu pracownikom fundacji.

Sponsorzy

Galeria

  • DSC 0147.JPG
  • DSC 0175.JPG
  • DSC 0245.JPG